Talvine olümpiateatmik

Käesolev olümpiateatmik pakub huvilistele värskeimate teadmiste põhjal koostatud sissejuhatavat ülevaadet olümpiamängude ajaloost, olümpialiikumise toimimise aluspõhimõtetest ning hariduslikust tähendusest, samuti olümpiaväärtustest ja -sümboolikast.

Koostajad: Kalle Voolaid, Rait Männik, Urmet Paloveer

Toimetaja: Kalle Voolaid Fotod: Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Eesti Olümpiaakadeemia, The Olympic Multimedia Library

Eriline tänu: Priit Kaasik, Merike Kull, Leelo Paju, Revo Raudjärv, Reele Remmelkoor, Neinar Seli, Liis Tähiste, Mehis Viru

Kujundus ja küljendus: Kalle Müller Trükk: Librix Print ISSN 2806-1381 © Kalle Voolaid, Rait Männik, Eesti Olümpiaakadeemia Eesti Olümpiaakadeemia 2022

Toetajad: Estiko AS, Eesti Kultuurkapital, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid