Avaleht Liikumisõpetuse koolitused

Liikumisõpetuse koolitused

Kui senine kehalise kasvatuse ainekava tõi konkreetselt välja spordialad, mida koolid peavad õpetama, siis uus ainekava on lahti kirjutatud oskuste ja teadmistena, mida õpilased vajavad selleks, et olla aktiivne ja elada tervislikult.

Üleminekuks uuele ainekavale pakume omavalitsustele, koolidele ja õpetajatele võimalust tellida erinevaid koolitusi.

Sarnased koolitused on varasemalt toimunud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabori eestvedamisel Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014–2021 rahastatud projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames üle Eesti. Samuti toimusid liikumisõpetuse koolitused Tallinna Haridusameti toel „Liikumise, tervise ja koolispordi“ teema-aasta raames Tallinna Õpetajate Majas.

Tellida on võimalik järgmisi koolitusi:

matkamine-2
tsirkus
kepikond-2
loogastavad-mangud
koostoooskused
kiusamise-ennetamine1
kiusamise ennetamine2
motivatsioon
previous arrow
next arrow

Koolituste tellimine

Koolituse eest tasub tellija.
Hinnapakkumise saamiseks ja täpsustavate küsimuste esitamiseks kirjutage kadi.rutens@ut.ee.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid