Avaleht Liikumisõpetusega seotud müüdid

Liikumisõpetusega seotud müüdid

Nagu iga suurem muutus, tekitab kehalise kasvatuse uuendamine liikumisõpetuseks hulganisti arutelusid ja küsimusi: mis saab näiteks õpilaste pingutusest ja motivatsioonist, mis saab spordist üleüldse, kuidas see uutmoodi motiveerimine käib jms.


Siit leiate kümme põhilist muret ja müüti, mida oleme liikumisõpetuse kohta kuulnud, ning lisasime neile abistavaid seletusi ja vastuseid:

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid