Avaleht Lasteaiale

Lasteaiale

Laste liikumisoskuste arendamine, kehalise aktiivsuse suurendamine ja selleks võimaluste loomine on oluline tegevusvaldkond lasteaias ja lastehoius.
Koostöös Tervise Arengu Instituudiga oleme välja arendanud tööriista, mis aitab lasteaedadel ja lastehoidudel saada hea ja realistlik ülevaade liikumisvõimaluste hetkeseisut, aitab kavandada teekonda liikuma kutsuvamaks ning juba toimunud muutusi hinnata.

Tööriist aitab lasteaiaperel keskkonda hinnata kuues valdkonnas:

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid