Avaleht Materjalid Liikumisoskused Edasiliikumisoskused Hüppeoskus Parkuurimisoskused liikumisõpetuses

Parkuurimisoskused liikumisõpetuses

Parkuur hõlmab endas erinevate takistuste ületamist sellisel moel nagu harrastaja ette kujutab, eesmärgil teha seda võimalikult kiirelt ja tõhusalt. Olenevalt teekonnast, on vaja erinevaid kehalisi võimeid nagu näiteks tasakaal, jõud, ja vastupidavus, aga ka kognitiivseid oskusi nagu loovus ja probleemilahendusoskus. Õppevideod on abiks erinevate parkuurielementide õpetamisel ja õppimisel.

Õppevideod parkuurilementide õppimiseks

maandumised ja täpsushüpped

monkey vault

rull parkuuris

step vault

wallrun

maandumised ja täpsushüpped

monkey vault

rull parkuuris

step vault

wallrun

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid