Avaleht Uudised Liikumisõpetus annab oskuse kogu eluks

Liikumisõpetus annab oskuse kogu eluks

Ilmunud on värske number ajakirjal Liikumine ja sport. Suur rõõm, et ka seekord on liikumisõpetus kajastatud. TÜ liikumisõpetuse doktorant ja Euroopa kehalise kasvatuse liidu juhatuse liige Hasso Paap räägib, kuidas õpetajate ettevalmistus on läinud ja kuidas uus ainekava mõjutab laste ning noorte liikumisharjumusi. Loe rohkem lk 62 – 65. Lisaks on ajakirjas veel palju olulisi artikleid liikumise toetamisest. 

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid