Avaleht Uudised Erasmus+ projekti FiTeens veebikursus

Erasmus+ projekti FiTeens veebikursus

Erasmus+ projekti FiTeens raames on äsja valminud veebikursus, mis võimaldab osalejatel saada teadmisi erinevates tervisega seotud valdkondades nagu näiteks uneaeg, ekraaniaeg, kehaline aktiivsus ja palju muud. Veebikursuse eesmärk on jagada uut teadmist ja praktilist informatsiooni kuidas aidata noortel nendes tervisega seotud valdkondades edeneda. Veebikursus on osalejatele tasuta ja seda saab läbida omas tempos. Kursusega liitumiseks tuleb luua FiTeens veebilehel kasutaja.

Loo kasutaja ja liitu kursusega SIIN

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe uuendamisel, õppematerjalide lisandumisel või muu liikumisõpetusega seotud info jagamiseks saadame aeg ajalt infokirju. Kui sa soovid neid saada, sisesta palun enda kontakt.

Liikumisõpetuse arendus- ja rakendustegevused toimuvad koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ja Liikuma Kutsuva Kooli tegevustega. Aastatel 2020-2023 toimuvad  arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.

Koostööpartnerid